
Світильник LED для високих стель Євросвітло EB-EF-100-01 IC 100Вт 6400К
2 392,84 ₴
- В наявності
- Код: 000060153
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED для високих стель Євросвітло EB-EF-100-01 IC 100Вт 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 100 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 100-275 В |
| Кут розсіювання | 95° |
| Сила струму | 430 мА |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Робоча температура | -20 +50 C |
| Гарантія, місяців | 36 |
| Термін придатності | необмежений |
| Розміри, мм | 270×270×33 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Штрих-код | 2100016864172 |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,95 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Кількість включень | 120 000 |
| Код колірності | 864 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392,84 ₴

