
Світильник консольний Євросвітло 30Вт 6400К ST-30-08 IP65
649,64 ₴
- В наявності
- Код: 000053645
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник консольний Євросвітло 30Вт 6400К ST-30-08 IP65 — це оптимальне рішення для освітлення прибудинкових територій, парків, автостоянок та промислових зон. Завдяки потужності 30 Вт та холодному білому світлу (6400К), він забезпечує яскраве та чітке освітлення, сприяючи підвищенню безпеки в темний час доби. Також користується попитом в освітленні прибудинкової території приватних будинків та дач.
Модель ST-30-08 оснащена скляною лінзою, яка відзначається високою прозорістю та довговічністю. Це сприяє кращій передачі світла та підвищує ефективність освітлення.
Корпус світильника виготовлений із міцного металу та має ступінь захисту IP65, що гарантує стійкість до пилу та вологи. Це дозволяє використовувати його в різних погодних умовах, включаючи дощ та сніг.
Світильник легко монтується на стандартні консольні кріплення та підходить для встановлення на вуличних опорах або стінах будівель. Його компактні розміри дозволяють інтегрувати його в різні архітектурні рішення без порушення естетики простору.
Високий світловий потік у поєднанні з енергоефективністю робить цей світильник економічно вигідним вибором для організації зовнішнього освітлення.
Модель ST-30-08 оснащена скляною лінзою, яка відзначається високою прозорістю та довговічністю. Це сприяє кращій передачі світла та підвищує ефективність освітлення.
Корпус світильника виготовлений із міцного металу та має ступінь захисту IP65, що гарантує стійкість до пилу та вологи. Це дозволяє використовувати його в різних погодних умовах, включаючи дощ та сніг.
Світильник легко монтується на стандартні консольні кріплення та підходить для встановлення на вуличних опорах або стінах будівель. Його компактні розміри дозволяють інтегрувати його в різні архітектурні рішення без порушення естетики простору.
Високий світловий потік у поєднанні з енергоефективністю робить цей світильник економічно вигідним вибором для організації зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 764 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,55 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Монтаж | На консоль |
| Напруга живлення | 180-265 В |
| Посадковий діаметр | 42 мм |
| Робоча температура | -40 +60 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 350×150×54 |
| Сила струму | 250 мА |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Консольні світильники |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 2100006977523 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649,64 ₴

