Топ продаж

Реле контролю напруги та струму (РКН) MR-VA1-63 63A ENERGIO 71011
696,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 71011
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле контролю напруги та струму, РКН-1VA, 63А
Цифрове реле контролю напруги РКН-1 призначено для автоматичного відключення навантаження, якщо показники напруги в електромережі вийде за встановлені межі.
Прилад управляється контролером, який аналізує напругу в мережі і відображає його діюче значення на цифровому індикаторі.
Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.
Припустимі межі відключення і час затримки вмикання встановлюється користувачем за допомогою кнопок.
Значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Характеристики
| Номінальний струм, In: | 63A |
|---|---|
| Номінальна напруга, Un: | 220В |
| Номінальна потужність, Pn: | 13800Вт |
| Тип: | Реле напруги та струму |
| Кількість фаз: | 1 |
| Монтаж: | На Din-рейку |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Ступінь захисту IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Кількість полюсів: | 1P+N |
| Кількість модулів: | 2 |
| Максимальний струм, Im: | 80А |
| Нижня межа напруги: | 120-210В |
| Верхня межа напруги: | 220-300В |
| Особливості: | З витримкою часу, З дисплеєм, З індикацією |
| Час затримки на включення: | 5с |
| Електрична зносостійкість: | 100 тис. циклів |
| Механічна зносостійкість: | 1 млн. циклів |
| Функції реле: | Напруга, Струм |
| Країна реєстрації бренду: | Бельгія |
| Країна виробник товару: | Китай |
| Експлуатаційна температура: | від -25 до +55 °С |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Похибка вимірювання | 0.01 % |
| Час спрацьовування | 0.5 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,30 ₴

