Топ продаж

Патрон Е 27-перехідник з вилкою FAR прямий білий (Нічник) F31
22,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: F31
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрон Е 27-перехідник з вилкою FAR прямий білий (Нічник) F31
Патрон-перехідник для ламп з Е 27 з вилкою-це компактний світильник-нічник. За наявності вільної розетки він дозволяє оперативно підключити лампу Е27 для локального освітлення або для підзарядки світлодіодної лампи з вбудованим акумулятором.
Розмыр: Д/В/Ш : 48 / 60 / 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Far |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Патрон |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Цоколь | E27 |
| Вихідний цоколь | Е27 |
| Матеріал корпусу патрона | Термопластик |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип монтажу | Вставний |
| Напруга живильної мережі | 230 В, 12 В, 24 В, 110 В, 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Допоміжне кільце | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,50 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка — 20 шт.



