Топ продаж

Світильник лінійний балка HANDLE-15W під лампу люмінесцентну Т8 15 W 57087
200,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57087
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний балка HANDLE-15W під лампу люмінесцентну Т8 15 W 57087
Потужність 15 Вт
Довжина 460
Ширина 50
Товщина 31
Рівень захисту IP 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,70 ₴

