Топ продаж

Лампа світлодіодна 50W 6400К Е27 високопотужна
415,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна 50W 6400К Е27 високопотужна
Потужність 50 Вт
Напруга 175-265V
Цоколь E27
Колірна температура 6400К
Довжина 254 мм
Ширина 140 мм
Світловий потік 4000 lm
Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 50 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 500 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 254 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,80 ₴

