
Стабілізатор напруги WLD-5000, 5 кВА, релейний з WiFi
10 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: WLD5W
- +380 (96) 266-56-79
Стабілізатор напруги WLD-5000, 5 кВА, релейний з WiFi
Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В).
В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Тип розміщення:
- підлоговий
- навісний
WiFi управління і моніторинг
Характеристики стабілізатора
Кількість фаз 1
Вихідна потужність, ВА 5000
Номінальна вхідна напруга, В(АС) 140-270
Номінальна вхідна частота, Гц 50/60
Вихідна напруга, В(АС) 220±6%
Затримка включення навантаження 3~8 сек.
Час регулювання ≤ 0,5сек.(при зміні напруги на 10%)
Захист від короткого замикання +
Захист від перенапруги +
Захист від перегріву +
КПД ≥ 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 10 315 ₴





