
Стабілізатор напруги релейний SCT-500 (2 розетки)
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: SCT05
- +380 (96) 266-56-79
Стабілізатор напруги релейний SCT-500 (2 розетки)
Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В).
В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Тип розміщення:
- навісний
- підлоговий
- настільний
Вбудований захист:
- перегрів
- перенапруга
- низька напруга
Матеріал корпусу - алюміній
Тип індикації - світлодіодна
Характеристики стабілізатора
Кількість фаз 1
Вихідна потужність, ВА 500
Номінальна вхідна напруга, В(АС) 145-275
Номінальна вхідна частота, Гц 50/60
Вихідна напруга, В(АС) 220±10%
КПД ≥ 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
- Ціна: 1 550 ₴





