
Стабілізатор напруги електронний SDR-1000 чорний
2 635 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 266-56-79
Стабілізатор напруги електронний SDR-1000 чорний
Призначений для підтримки стабільної напруги в побутових електромережах ( з номінальною напругою 220В). В стабілізаторах всі керуючі і контрольні ланцюги гальванічно розв'язані з мережою, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Характеристики стабілізатора
Кількість фаз 1
Вихідна потужність, ВА 1000
Номінальна вхідна напруга, В(АС) 140-260
Номінальна вхідна частота, Гц 50/60
Вихідна напруга, В(АС) 220±8%
Затримка включення навантаження 3~8 сек.
Час регулювання ≤ 0,5сек.(при зміні напруги на 10%)
Захист від короткого замикання +
Захист від перенапруги +
Захист від перегріву +
КПД ≥ 97
Габарити, ДхШхВ 230х110х150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
- Ціна: 2 635 ₴



