
Світильник / ліхтарик акумуляторний LED NOAS YL05-6000 59640
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59640
- +380 (96) 266-56-79
Світильник / ліхтарик акумуляторний LED NOAS YL05-6000 59640
Акумуляторний світильник, який можна використовувати як стаціонарно, так і переносити з собою. Щоб його встановити над робочим місцем, необхідно наліпити магнітний тримач. За нього вже чіпляється світильник. Форма тримача дозволяє змінювати кут нахилу світильника. Світильник забезпечує три режими світла: теплий, холодний і денний. Перемикання між ними відбувається через торкання до сенсорної клавіші. Якщо ж її затиснути, можна змінювати яскравість. В максимальному режимі працює 3 години яскраво, далі йде затухання. Всього час роботи складає близько п'яти години. В режимі теплого чи холодного світла час роботи на 50% більший .Для живлення використовується роз'єм Type-C, в комплекті йде кабель довжиною 30 сантиметрів.
Потужність 3 Вт
Колір світіння Тепле, денне, холодне (3000К, 4000К, 6000К)
Світловий потік 160 Лм
Гарантія місяців 6
Довжина 300
Ширина 48
Товщина 50
Температурний режим -25 +50 С
Номінальна ємність акумулятора, мАг 1200
Час роботи 10 г (3 г в активному режимі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 160 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір | Білий |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Потужність | 3 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Прямокутна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Пульт дистанційного керування | 0 |
| Висота | 50 |
| Ширина | 48 |
| Колір корпусу | Білий |
| Режим роботи | Аварійний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Класичний |
- Ціна: 360 ₴





