
Світильник LED для високих стель Євросвітло EB-EF-100-01 IC 100Вт 6400К
2 392,84 ₴
- В наличии
- Код: 000060153
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світильник LED для високих стель Євросвітло EB-EF-100-01 IC 100Вт 6400К
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Мощность | 100 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 16000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 100-275 В |
| Угол рассеивания | 95° |
| Сила тока | 430 мА |
| Цветовая температура | холодне світло (6400K) |
| Степень защиты | IP 65 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Рабочая температура | -20 +50 C |
| Гарантія, місяців | 36 |
| Срок годности | необмежений |
| Розміри, мм | 270×270×33 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Штрих-код | 2100016864172 |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,95 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Кількість включень | 120 000 |
| Код колірності | 864 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
Информация для заказа
- Цена: 2 392,84 ₴

