Топ продаж

Реле контроля напряжения и тока (РКН) MR-VA1-63 63A ENERGIO 71011
696,30 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 71011
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реле контролю напруги та струму, РКН-1VA, 63А
Цифрове реле контролю напруги РКН-1 призначено для автоматичного відключення навантаження, якщо показники напруги в електромережі вийде за встановлені межі.
Прилад управляється контролером, який аналізує напругу в мережі і відображає його діюче значення на цифровому індикаторі.
Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.
Припустимі межі відключення і час затримки вмикання встановлюється користувачем за допомогою кнопок.
Значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Характеристики
| Номінальний струм, In: | 63A |
|---|---|
| Номінальна напруга, Un: | 220В |
| Номінальна потужність, Pn: | 13800Вт |
| Тип: | Реле напруги та струму |
| Кількість фаз: | 1 |
| Монтаж: | На Din-рейку |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Ступінь захисту IP: | IP20 |
| Частота: | 50Гц |
| Кількість полюсів: | 1P+N |
| Кількість модулів: | 2 |
| Максимальний струм, Im: | 80А |
| Нижня межа напруги: | 120-210В |
| Верхня межа напруги: | 220-300В |
| Особливості: | З витримкою часу, З дисплеєм, З індикацією |
| Час затримки на включення: | 5с |
| Електрична зносостійкість: | 100 тис. циклів |
| Механічна зносостійкість: | 1 млн. циклів |
| Функції реле: | Напруга, Струм |
| Країна реєстрації бренду: | Бельгія |
| Країна виробник товару: | Китай |
| Експлуатаційна температура: | від -25 до +55 °С |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energio |
| Страна производитель | Бельгия |
| Количество размыкающих контактов | 2 шт |
| Количество замыкающих контактов | 2 шт |
| Погрешность измерения | 0.01 % |
| Время срабатывания | 0.5 сек |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 63 А |
| Максимальный ток | 63 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 696,30 ₴

