
Автоматичний вимикач ENERGIO M1-125L 3P 125A 35кА 71125
1 683,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71125
- +380 (96) 266-56-79
Автоматичний вимикач ENERGIO M1-125L 3P 125A 35кА 71125
Автоматичні вимикачі М1 серії застосовуються для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання та перевантажень у промислових та побутових сферах. Також використовуються на об'єктах з безперервним виробництвом.
Механічна зносостійкість (циклів): 7000
Номінальний струм, In: 125А
Монтаж: На монтажну панель
Ширина: 92мм
Довжина: 150мм
Висота: 86мм
Номінальна напруга, Un: 400В
Ступінь захисту IP: IP20
Електрична зносостійкість (циклів): 1000
Номінальна відключаюча здатність, Icn: 35кА
Ширина контакту: 18мм
Номінальна імпульсна напруга: 8кВ
Номінальна напруга ізоляції, Ui: 800В
Кількість полюсів: 3
Експлуатаційна температура: від -5 до +40 °С
Частота: 50Гц
Стандарти та сертифікати: ДСТУ IEC 60947-2
Уставка електромагнітного розчіплювача: 10In±20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energio |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Материал корпуса | Пластик |
| Степень защиты IP | 20 |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Тип монтажа | На плату |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 125 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Нейтраль | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Цена: 1 683,50 ₴

