Топ продаж

Светодиодный модуль ремкомплект на магните для светильника 18Вт 220В 5000К D196мм 1022683
111,20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1022683
+380 (50) 903-00-33
- +380 (96) 266-56-79
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодний модуль ремкомплект на магніті для світильника 18Вт 220В 5000К D196мм
Світлодіодний модуль 18 Вт 5000К 220 В на магніті - це гарне рішення для ремонту згорілого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє встановити його майже в будь-якому плафоні. На тильній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру свічення - 5000К. Основу виконано з металу, а розсіювач із пластику. Живиться світлодіодний модуль від мережі 220В.
Діаметр 196 мм
Світловий потік 1850 Lm
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Вид изделия | Кольцевая лампа |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный |
| Форма | Круглая |
| Способ монтажа | Накладной |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Источник света | LED module |
| Мощность | 18 Вт |
| Цветовая температура | 5000K |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 196 мм |
| Световой поток | 1850 лм |
Информация для заказа
- Цена: 111,20 ₴

